Değerlerimiz

  • DOĞRULUK

Doğruluk vazgeçilmez yaşam tarzımızdır. Kişisel ve iş ilişkilerimizde her zaman dürüstlüğü, yasalara uygunluğu ve şeffaflığı ön planda tutarız.

  • İNSAN VE DOĞA HAKLARI

Projelerimizi insan ve doğa hakları temelli düşünüyoruz ve tasarlıyoruz. Bu dünyadan başka yuvamız yok. Hepimiz, ortak bir kadere sahip birbiriyle ilişkili ve birbirine bağımlı varlıklardan oluşan, parçalanamaz ve canlı bir topluluğun parçasıyız. Ayrımcılığın karşısında duruyor, dezavantajlı kesimleri destekliyoruz. Nasıl insanın yaşamaya, ihtiyaçlarının karşılanmasına, gelişmeye, özgürlüğe hakkı varsa, yeryüzünü paylaştığımız diğer canlıların da var. İnsan haklarının doğa haklarının ayrılmaz bir parçası olduğunu düşünüyoruz.

  • İNOVASYON

Günlük hayatlarımızda enerji hayati önem taşır. Önümüzdeki yıllarda daha çok kişi enerjiye erişim kazanacak ve daha yüksek standartlarda bir hayatın keyfini sürecek. Aynı zamanda iklim değişikliği de ciddi bir kaygı olmaya devam edecek. Önümüzdeki yıllarda daha çok miktarda, daha temiz enerjiyi açığa çıkarmak için insan dehasını, inovasyon yapma kapasitemizi ve teknolojiyi kullanıyoruz.

  • PROAKTİF OLMAK

Sorunları ve fırsatları önceden tespit etmeye çalışır ve gerekli hareket planlarını geliştiririz. Hataların tekrar etmemesi için kalıcı çözümler üretiriz.

  • MÜŞTERİ ODAKLILIK

Hedeflerimize ulaşmak için, tüm müşterilerimize değer verir, onların ihtiyaçlarını anlamaya ve gidermeye çalışırız.

  • İŞ GÜVENLİĞİNE VE ÇEVREYE DUYARLILIK

Yaşam için insan ve doğanın en önemli etken olduğuna inanır, çalışanlarımıza güvenli bir çalışma ortamı sağlar, çalışmalarımızda çevreye ve doğaya azami hassasiyet gösteririz.

  • TAKIM RUHU

Başarılı olmada takım ruhunun önemine inanır, hedeflere ulaşmada birbirimize yardım eder ve takım olarak başarıyı yakalamaktan gurur duyarız.

İLETİŞİM FORMU

Bizimle iletişime geçmek için lütfen formu eksiksiz doldurun.

Bize Ulaşın

Ağcalı Mah. Adil Erdem Beyazıt Caddesi Gümüşkemer Sitesi C Blok No 107/A
Onikişubat / KAHRAMANMARAŞ

telefon+90 344 502 16 88

email info@ekinoxenerji.com


google-harita